Banner Program

Τα μαθήματα για τα τμήματα ενηλίκων ξεκινούν την Δευτέρα 04/09 και τα παιδικά τμήματα ξεκινούν την Δευτέρα 11/09!
Ευχόμαστε σε όλους μια όμορφη και επιτυχημένη νέα σεζόν!

Προγραμμα Aikido Ενηλίκων

Το πρόγραμμα του Aikido Ενηλίκων είναι για την χρονιά 2017-2018:

 

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σαββάτο
Αρχάριοι   20:30-21:30
   20:30-21:30     20:30-21:30  18:00-19:00 

Μεικτό

19:30-20:30

11:00-12:00


19:30-20:30


19:30-20:30
11:00-12:00

19:30-20:30

20:30-21:30 
 
Bokken         19:30-20:30
 
Bokken - Αρχάριοι            17:00-18:00
Yudansha           11:30-12:30

Πρόγραμμα Παιδικού Τμήματος Aikido

Το πρόγραμμα του Παιδικού Τμήματος Aikido είναι για την χρονιά 2017-2018:

 

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Group A  18:00-19:00 18:00-19:00 
Group B1 18:00-19:00 18:00-19:00
Group B2 18:00-19:00 18:00-19:00

Τα τμήματα γκρούπ Α (παιδιά ηλικίας 5-8 ετών) και τα τμήματα γκρούπ Β1 & Β2 (παιδιά ηλικίας 8-14 ετών). 
Παρακαλούμε επιλέξτε πιο τμήμα Β1ή Β2 σας βολεύει και ενημερώστε την γραμματεία της σχολής.
 

Πρόγραμμα Judo Ενηλίκων

Το πρόγραμμα του Τμήματος Judo ενηλίκων είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
Μεικτό 19:00-20:30     19:00-20:30 20:15-21:45 
15:00-17:00

Πρόγραμμα Παιδικού Τμήματος Judo

Το πρόγραμμα του Παιδικού Τμήματος Judo είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Μεικτό  18:00-19:00   18:00-19:00     18:00-19:00

Πρόγραμμα TaiChi

Το πρόγραμμα του Τμήματος TaiChi είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Μεικτό  20:00-21:30 20:00-21:30   

Πρόγραμμα Kendo

Το πρόγραμμα του Τμήματος Kendo είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σαββάτο
Μεικτό  20:40-22:00 20:40-22:00   11:30-13:00

Πρόγραμμα Brazilian Jiu-Jitsu

Το πρόγραμμα του Τμήματος Brazilian Jiu-Jitsu είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σαββάτο
Μεικτό  20:30-22:00  19:00-20:15 20:30-22:00  19:00-20:15
18:00-19:15   12:30-14:00

Πρόγραμμα Pilates

Το πρόγραμμα του Pilates είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Μεικτό  18:00-19:00 18:00-19:00  18:00-19:00  18:00-19:00   18:00-19:00 

Πρόγραμμα Yoga

Το πρόγραμμα της Yoga είναι για την χρονιά 2017-2018:

  Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
Μεικτό 20:30-21:45    20:30-21:45